heopsik dla Edyty

heopsik dla Edyty

Postprzez Tarja » 16 lip 2010, o 14:27

Edyta ur. 29.06.1987= 6/42

4PZ----------------------------4/13/31---------------------4PZ
3PZ----------------------------8/71/80---------------------3PZ
1PZ--------------8/35-----------------------9/36/45-----2PZ
CF--------6-----------------CP2/11/29------------------7/25-CŻ = DŻ 6/42
1WW--------------4------------------------5------------2WW
WG-------------------------------2-------------------------WG
WD-------------------------------1------------------------WD

Cykl formujący do: października 2009
Cykl produktywny: październik.2009 – luty 2037
Cykl żniwny od: lutego 2037

Pierwszy punkt zwrotny: do 2017
Drugi punkt zwrotny: 2017 – 2026
Trzeci punkt zwrotny: 2026 - 2035
Czwarty punkt zwrotny: od 2035
wibracje mistrzowskie: -11
wibracje karmiczne: 13
szczęsliwe 31
Czarne Szczyty czyli wyzwania
-4
-5
-2
-1
ojej, ale z ciebie artystyczna duszyczka :)
DROGA ŻYCIA No. 6
NAUCZYCIEL
Miłość, sztuka, odpowiedzialność, służba, doświadczenie, rodzina, harmonia.

Twoja wibracja jest zestrojona z planetą Wenus, która symbolizuje miłość i partnerstwo. Harmonia jest najważniejszą częścią twego programu. Jest to droga, na której uczysz się podejmowania decyzji, dokonywania wyborów, droga tolerancji, sprawiedliwości, przystosowania, perfekcji i odpowiedzialności. Przyjmujesz na siebie odpowiedzialność, której wymaga od ciebie życie i udźwigniesz ją, choć może to od ciebie wymagać wielu wyrzeczeń. Masz naturę idealistyczną, łagodną i czarującą. Roztaczasz miłość i ciepło, które przyciągają dzieci, osoby stare i ułomne. Jesteś osobą gotową bić się o prawdę, prawo i sprawiedliwość. Masz dar analizy, który pozwala na zgłębienie i rozwiązanie każdego problemu. Zamiast krytykować — wpajasz ideały, nauczasz, resocjalizujesz. Lgną do ciebie ludzie z problemami, którzy czując twoją uczciwość, lojalność i mądrość, oczekują od ciebie pomocy.
Niestety, jesteś obdarzony także niezwykłą wrażliwością, która sprawia, że reagujesz cierpieniem na większość sytuacji wymagających odporności psychicznej. Dlatego też ta sama „szóstka", która daje oparcie innym, sama szuka często ochrony i protekcji. Jeśli jej nie znajduje, przeżywa życie śniąc je, zamiast żyć naprawdę. Najczęściej właśnie ta potrzeba ochrony skłania cię do założenia rodziny, klanu, którego będziesz przywódcą i opiekunem, sam znajdując przy okazji podporę uczuciową.
Bardzo ważne dla „szóstki" jest znaleźć jak najwcześniej swe powołanie. Droga ta może być drogą sławy, władzy i uznania czy to w dziedzinie finansowej, wojskowej, religijnej, politycznej, pedagogicznej czy też artystycznej. Spełniasz się tam gdzie jest okazja do roztoczenia humanitarnej opieki, przekazania swej mądrości lub przywrócenia harmonii i wzięcia odpowiedzialności na swoje barki.
Natomiast osoby wibrujące negatywnie, a więc te, które zmuszone są popracować szczególnie nad którąś z cech charakterystycznych dla liczby 6, będą nieznośne, trudne we współżyciu, pełne wątpliwości i sprzecznych uczuć uniemożliwiających dokonanie wyboru. Będą nieodpowiedzialne, zaniedbane, wymagające, nieczułe lub przeciwnie, gotowe zamęczyć innych swą czułością. Będą krytykowały wszystkich i wszystko, zazdrościły, obrażały się, cierpiały, że są nierozumiane.
Pesymizm stanie się przyczyną twoich największych kłopotów, a nietolerancja spowodowana wygórowanymi wymaganiami wobec siebie, ludzi i sytuacji sprawi, że nie będziesz umiała cieszyć się z niczego. Będziesz dążył do perfekcji w każdej chwili swojego życia, tracąc jego smak.
W sprawach zdrowotnych „szóstki" muszą uważać na gardło, struny głosowe, nerki i układ moczowy. Kobiety mogą mieć problemy z narządami rodnymi. Łakomstwo może prowadzić do otyłości. Nadmierna wrażliwość i problemy emocjonalne powodują depresję, alkoholizm lub narkomanię.Ale to już skrajne przypadki (nie masz 6 na minusie także nie ma raczej inklinacji)
Droga Życia 42/6 Sześć jest liczbą miłości, 33/6 — liczbą miłości rodzinnej i uniwersalnej, a 42/6 — liczbą wyrażającą potrzebę obcowania z publicznością, podziwu tłumów. Kooperacja i przyjaźń, towarzyskość i odpowiedzialność. Może przynieść trwały, wielodzietny związek małżeński, w którym miłość jest dawana równo z obu stron. Natura szczodra, która zapewnia opiekę swemu otoczeniu. Osoba wibrująca pozytywnie byłaby nieszczęśliwa żyjąc w pojedynkę, natomiast reagując negatywnie skazana jest na samotność; jest obrażona na cały świat i nierozumiana przez otoczenie. Silna wibracja uczuciowa, sentymentalna. Intensywność przeżyć. Albo się angażujesz cała sobą albo wcale. Równowaga w sferze uczuciowej jest dla ciebie podstawą.

Od niedawna zmienił się u ciebie cykl formujący 6 na produktywny 2/11/29 Cykl Produktywny
Inwencja i inspiracja. Doskonalenie relacji międzyludzkich i pokory wobec wiedzy wewnętrznej, własnej i innych. Ewolucja wewnętrzna prowadząca do poszerzenia świadomości i podejmowania coraz większej odpowiedzialności i pracy na rzecz ludzkości, dzielenia się zdobytą wiedzą wewnętrzną bez oczekiwania na zysk. Wynagrodzenie przyjdzie w najbardziej nieoczekiwanej postaci. Wibracje sprzyjające artystom, twórcom. Dynamika tych energii pomaga w zrealizowaniu swych ideałów. Możliwość spełnionego związku partnerskiego.
lekcja: — dawać, dzielić się, rozpowszechniać swą wiedzę. Postrzegać swoje związki z ludźmi w kategoriach ponadosobowych, uniwersalnych, pracować nad dyscypliną wewnętrzną, starać się osiągnąć neutralność reakcji poprzez ciszę i kontakt z własnym wnętrzem. Pracować nad odróżnieniem prawdziwych potrzeb i rezygnacją z wybujałych ambicji. Sprowadzić swe ego do minimalnych wymiarów służących wyłącznie podtrzymaniu własnej odrębności.
negatywnie: ekstremalne reakcje i gwałtowne działania. Problemy nerwowe.
Należy unikać wszelkich interesów i nie zajmować się sprawami finansowymi.
29/11 Ważne znajomości, pomoc osób wysoko postawionych. Inwencja i oryginalność. Inicjatywa i mądrość. Inspiracja i zdobycie uznania pod warunkiem realizowania pomysłów do końca, wytrwałości i cierpliwości. Sukces możliwy w takich dziedzinach jak produkcja, film, telewizja, literatura, radio. Nowatorskie przedsięwzięcia i sukcesy wywołują zazdrość otoczenia. Niebezpieczeństwo, że staniemy się trudni i konfliktowi w wyniku posługiwania się innymi dla swych celów. Jednocześnie do 30 roku zcyia jeszcze, jestes pod wpływem 1 punktu zwrotu w wibracji 8/35, w połączeniu z drogą życia 6, jest to korzystna i bezpieczna konfiguracja w sferze materialnej, sferze uczuciowej należy uczyć się panowania nad emocjami i dążyc do osiągnięcia harmonii. Możesz się realizowac w zajęciach wymagających odpowiedzialności, dziedzinach związanych z odpowiedzialnością i władzą. Pozytywne aspekty, mimo że otoczenie jest obojętne. Bardzo krucha emocjonalność. Przytłaczające związki. 29 z dnia urodzenia, daje ci zdolności pisarskie. Cykl 2/29 to żyć i rozwijać się dzięki ludziom. Sprzyjające warunki do pracy w grupie, zespole. Wzloty i upadki, przełomowe momenty do rozegrania. Przywiązanie do partnerstwa, życia rodzinnego, przyjaciół i związków. Mogą pojawić się trudności w związku, w parze, spowodowane niezdecydowaniem, dwoistością. W 2017 wejdziesz w 3 punkt zwrotny 9, i będziesz nadal w cyklu 2/11/29, może się to zamanifestować odkryciem powołania, podróżami, odkrywaniem nowych horyzontów, doskonaleniem się, sprawy międzynarodowe, częste podróże, intensywniejsze życie publiczne. Silne osobiste zaangażowanie. Z powodu braku czasu lub zbyt płomiennych związków kruche życie uczuciowe. W połączeniu z drogą życia 6, konfiguracja sukcesu, szczególnie w przedsięwzięciach artystycznych i kreatywnych, jak również w działalności usługowej i zleceniach. W sferze uczuciowej jest to dość silna konfiguracja, należy jednak poświęcać więcej czasu partnerowi. Niezbędne jest poświęcenie i Duzy wysiłek, odpowiedzialność przynosi rozkwit. Pamiętaj, że aby zapewnić jakość i trwałość w związku trzeba życiu prywatnemu i rodzinie poświęcić więcej czasu i energii.
-4 trudności z organizacją w życiu prywatnym i w pracy, ponieważ hamuja one rozwój. Należy sobie uświadomić, że aby osiągnąć sukces, dobrze radzić sobie w pracy, nie trzeba się przemęczać. Należy zwalczyć zniechęcenie, rutynę, brak wytrwałości, lekkomyślność, nie ład, lub zupełnie przeciwnie, nadmierny pedantyzm i pracowitość, to wyzwanie wskazuje że na tej płaszczyźnie jest jakas skrajność. Z twoich wibracji raczej pracoholizm mi się pokazuje.
-5 należy akceptować niezależność, tak własną, jak i drugiego człowieka, nie ograniczając wymiany poglądów z innymi ludźmi. Zrozumieć granice swej wolności, nie ulegać potrzebom zmysłowym i złudzeniom, adaptować się do zmian, szukać oparcia we własnym wnętrzu, a nie na zewnątrz.
- 2 Współpraca, umiejętność słuchania, rozpoznanie swych potrzeb emocjonalnych. Należy zaufać własnej intuicji.
- 1 Odkrywanie własnej indywidualności, samopoznanie, budowanie własnej autonomii, przedsiębiorczość. Czyli asertywność
„Życie jest jak pudełko czekoladek, nigdy nie wiesz, co się trafi.”
Forrest Gump
Avatar użytkownika
Tarja
 
Posty: 193
Dołączył(a): 29 maja 2010, o 16:05

Re: heopsik dla Edyty

Postprzez edytas » 16 lip 2010, o 20:12

dzieki wielkie :D :D :D
Czego chce kobieta, tego i Bóg chce!
edytas
 
Posty: 7
Dołączył(a): 22 cze 2010, o 17:42


Powrót do Interpretacje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron