Gdzie jest Iwona???

W tym dziale, interpretujemy rozkłady Tarota. Nie jest to dział przeznaczony do darmowych wróżb, lecz do nauki i wymiany myśli na temat rozkładów kart, głównie karty dnia i rozkłady na 3 karty.

Re: Gdzie jest Iwona???

Postprzez janbar26 » 11 maja 2011, o 22:09

Witam ponownie, cześć tarja ;)
A czy możliwy jest kontakt z Iwoną, zakładając pomyłkę i to, że ona żyje? Jak interpretować to, że Ona nie chce kontaktu? i wreszcie czy karty aby na pewno wskazują na śmierć Jej jako osoby, śmierć cielesną? Ciężko mi to rozwikłać w racjonalny sposób. Co sądzicie o karcie, która mogła wskazywać na "złudne nadzieje"? Jaki udział w zniknięciu może mieć gość z ręcznikiem - świadek czy sprawca, a może skręcił na plaże? Proponuje się nie poddawać, bo wszelkie konwencjonalne metody nie przyniosły rezultatu w poszukiwaniach Iwony.
janbar26

Postprzez MonikaTarot » 12 maja 2011, o 12:23

po 1 zbyt wiele kart mowilo o smierci i zabojstwie, wiec watpie zeby to byl przypadek :? a po drugie od dziecka mam poprzez sen mozliwosc komunikowania sie ze zmarlymi, dlatego to jeszcze bardziej przekonuje mnie do tego, ze Iwona nie zyje..

juz wyjasniam o co chodzilo: jak juz wspominalam mialam bardzo mieszane uczucia, czulam jakby swoje emocje i jej jednoczesnie: strach, gniew, nieufnosc, zlosc, bezsilnosc.. mowila, ze nie chce byc odnaleziona, bo sie wstydzi tego co sie stalo i boi sie reakcji najblzszych na to co zobacza (pewnie chce im tego zaoszczedzic).. ktos wspominal, ze na poczatku mial odczucia, ze iwona nie zdaje sobie sprawy, ze nie zyje - ja mam zupelnie inne, wie co sie stalo i jest swiadoma tego gdzie sie znajduje..

jej duch uspokoil sie dopiero wtedy, gdy powiedzialam, ze to nie jej wina, ze pomozemy i ze WYBACZAMY jej to co zrobila - nie wiem dlaczego te slowa wlasnie w jej kierunku wypowiedzialam ale to musi miec jakis sens, bo wtedy stanela i wpatrywala sie na mnie jakby sie miala rozplakac i przytulic..

mysle, ze jej duch nie zazna spokoju dopoki jej cialo nie zostanie odnalezione, dopoki nie poczuje, ze jest kochana, ze najblizsi wybaczaja jej to, ze zachowala sie tak bezmyslnie.. dlatego prosilam o modlitwy w jej intecji..

co sie tyczy jasnowidzow, mam wrazenie, ze ona sie jakos blokuje, nie chce kontaktu.. moze ktos ja czyms zdenerwowal i jest nieufna.. na jakims forum odnalazlam temat iwony poruszany wlasnie wsrod jasnowidzow - zbyt wiele osob ingeruje w jej energetyke, blednie oczytuje to co ma do powiedzenia, ciagle zadaja jej te same pytania.. sa tez powazniejsze sprawy - i tu nie kazdy kto choc troche interesuje sie pojeciem czesgos takiego jak astral - bedzie wiedzial o co chodzi.. astral to wedlug ezoterykow miejsce, do ktorego udajemy sie po smierci i skad przychodzimy na ziemie.. rodzajow roznych astralnych wymiarow jest kilka, nazywamy jej fokusami.. i zauwazylam, ze dosc duza liczba osob wlasnie poprzez projekcje astralne szuka jej w tych wymiarach.. w jakim celu? nie wiem. jedni pewnie chca jej pomoc, inni wyciagnac od niej jakies informacje, a trzeci moze odeslac jej dusze jak to nazywamy, do nieba.. to jest ciezki klimat i ciezki temat do obgadania, ja nie jestem ekspertka w tej dziedzinie, ale takie ingerencje moga wlasnie zaburzac kontakt jasnowidzow z iwona.. to przykre ale jak za duzo ludzi chce pomoc, to tylko przeszkadzaja.. dlatego m.in. postanowilam nie kontaktowac sie z nia, chyba, ze faktycznie bedzie chciala z jakiegos powodu to pewnie mi sie przysni.. mowila tylko, ze nie mozemy stac biernie, ze trzeba szukac.. widzialam jedynie obraz jak z lotu ptaka, ze lezy w jakims tunelu/bunkrze/studzience na boku, martwa..

ja nie chce nikomu narzucac, ze iwona nie zyje albo, ze zyje.. sama chcialabym zeby sie odnalazla cala i zdrowa, zeby tylko poniosla mnie wyobraznia..

ja nie wiem jaki ten 'pan recznik' mial w tym udzial i czy w ogole mial.. nie chce stawiac kart, bo iwona wyraznie sobie tego nie zyczyla i szanuje jej wybor. wahadelko mi mowi, ze pan recznik nic z tym nie ma wspolnego ale nie trzeba wierzyc.. ;)
MonikaTarot

Postprzez janbar26 » 17 maja 2011, o 22:49

Czy coś jeszcze Pani może dodać do tego tematu? Może jakieś informacje które nie zostały zamieszczone bo uznano je za mało istotne? Jakiś detal, szczegół, cokolwiek. Pozdrawiam
janbar26

Postprzez niedowiary » 14 cze 2011, o 10:05

Mi też ta sprawa nie daje spokoju, jakaś ona taka dziwna jest ... :o
niedowiary

Postprzez MonikaTarot » 14 cze 2011, o 10:41

Dobrze. Postaram się jak najwięcej pomóc ale będę potrzebowała daty urodzenia Iwonki, jej imion (drugie, z bierzmowania) i zobaczę co da się zrobić (najlepiej na priv). Postaram się jakoś nawiązać z nią znowu kontakt. Wszelkie pytania proszę kierować najlepiej na priv, postaram się na wszystkie odpowiedzieć jak najbardziej wyczerpująco. Im więcej podacie szczegółów tym więcej odpowiedzi będę mogła udzielić i wykluczyć niektóre sprawy.
MonikaTarot

Postprzez niedowiary » 14 cze 2011, o 11:45

Trzeba kuć żelazo, póki gorące !
A sprawy niedokładnie wyjaśnione wracają jak bumerang zawsze - nieprawdaż ? :roll:
niedowiary

Postprzez Tarja » 14 cze 2011, o 19:45

Witaj Niedowiary w moich skromnych progach ;) prawda, niedługo minie rok, a dziewczyny nie ma, boje się, że umorzą sledztwo. Moniko jak nie znasz daty urodzenia służe pomocą, jak również godziną urodzenia, drugie imie znam, gorzej z bierzmowaniem, ale mogę sie dowiedzieć.
Nie wiem czy pamietasz Niedowiary, ale ja na długo, nim jeszcze wynikła sprawa z hotelem Chińskim, twierdziłam, że Iwona na celu miała spotkać się z kimś, (vide rozkład z sierpnia, karta na pozycji cel 2 pucharów, opisy w dziale Arkana Małe, zresztą dodam, że ten rozkład był obszerniejszy, ale usunęłam go, gdyz Janusz i Masakratos byli oburzeni :( Wciąż na forum pisałam, że celem było spotkanie, i ktos perfidnie ją wystawił, ona temu komus zaufała, to smutne
Moniko, nie wiem czy interesujesz się numerologią, ale jesli tak, to zwróć uwagę, jak cięzkie ma wyzwanie, czyli czarny szczyt -7, ponadto 11 mistrzowska z Drogi Życia, która często przynosi sławę co w korespondencji z kartą Gwiazda mówi o tym, że jej nazwisko będzie życ długo po jej smierci, ja już o tym pisałam w sierpniu. Iwona jak dotąd sie nieodnalazła a tak mocno zapadła w pamieci ludzkiej. Wracając do 11 numerologicznej, to osoba taka ma często dwa oblicza, jest wewnętrznie rozdarta, jako 8 z dnia urodzenia (8 01 1991) może sprawiać wrażenie osoby twardej, nawet potrafiacej cietym słowem poczęstować, bezkompromisowej i upartej, ale trudne dzieciństwo ja zahartowało, i gdzieś tam w srodku to bardzo wrazliwa dziewczyna, i okropnie poraniona emocjonalnie :( 11, jak to moja ulubiona Tarocistak Danuta mawia, jedną nogą w chmurach druga na ziemi...
sorki, że tak chaotycznie, juz myslałam, że się odcinam, ale Juman mnie dopadłeś widze i tu :cry:
Tarja

Postprzez MonikaTarot » 15 cze 2011, o 06:14

to jaką ma datę, pisz mi wszystko na priv, bo będę tego potrzebowała, ok?
MonikaTarot

Postprzez Tarja » 15 cze 2011, o 10:55

drugie imię Joanna
Tarja

Postprzez Tarja » 15 cze 2011, o 14:06

Moniko, nie jestem pewna czy wiadomość doszła, wiec podam tu, to i tak nie jest tajemnica, dane sa padane na stronie policji, ja jedynie dodam godź urodzenia:
05:50 Gdynia (może Ivana zerkniesz ;) :) ) usmiecham się ładnie
08 01 1991 drugie imie Joanna
Tarja

Postprzez MonikaTarot » 15 cze 2011, o 14:29

nie doszła, więc dzięki ;)
MonikaTarot

Postprzez niedowiary » 16 cze 2011, o 22:46

Zastanawiam się bardzo, co jest grane w tej sprawie, ale jeszcze ten miesiąc poczekam, może coś zostanie podane w oficjalnym komunikacie, a może nie miało tu miejsca żądne zginięcie, może o coś innego chodzi ... :?:
niedowiary

Postprzez MonikaTarot » 18 lip 2012, o 12:17

Męczy mnie ta sprawa, znowu powraca.. Dziś śniło mi się, że ciało Iwony się znalazło i że ścigają sprawcę - widziałam "uśmiechniętą" mamę Iwonki.. :cry:
Ostatnimi czasy śniła mi się dwa razy - raz, że czegoś trzeba szukać w jakiś krzakach za tymi parasolami, które są na yt takie zielone - nie wiem czy tam są ogródki działkowe, czy co tam jest we śnie nie ma dobrej orientacji, więc nie wiem - ale widziałam gęste chaszcze właśnie gdzieś za tymi parasolami, nie wiem jak daleko, ale jakby w terenie za tym..

Dziś śniła mi się jakaś kopalnia? Nie wiem co to było ale pełno gruzu, jakby coś zawalonego, opuszczonego. W środku było coś jak studzienka okrągła, zabita albo deskami albo czymś przykryta, zamknięta i w środku było ciało Iwony.. Nie wiem ile jest w tym prawdy, a ile fałszu, bardzo trudno mi się z nią skontaktować. Widziałam też jakiś las chyba. Te skały/kamienie były takie szare z domieszką białego.. Nie wiem co o tym myśleć, to może być tylko jakiś senny wytwór wyobraźni ale czuję, że wkrótce sprawa znajdzie finał, oby się szybko znalazła.. :(
MonikaTarot

Poprzednia strona

Powrót do Interpretacja małych rozkładów