MAGICZNE SPOSOBY NA ZDRADĘ ;)

Zaklęcia, rytuały i wszystko co wiedźmy wiedzieć powinny...

MAGICZNE SPOSOBY NA ZDRADĘ ;)

Postprzez buława » 5 maja 2011, o 13:24

BY WRÓCIŁ GDY JEST U INNEJ
Jeśli mąż odszedł,ale w domu zostały jego ubrania ,weź jakąś jego rzecz, umieść pod materacem łóżka małżeńskiego na siedem dni. O północy przy tym łóżku wypowiedz zaklęcie :
Z CIAŁA (IMIĘ MĘŻA) WZIĘŁAM, NA SIEDEM DNI SCHOWAŁAM POD MATERAC POŁOŻYŁAM, NOC O POMOC POPROSIŁAM .
MATERAC SIĘ ODWRÓCI A MĄŻ (IMIĘ MĘŻA) DO DOMU WRÓCI. AMEN

ciekawe czy skuteczne ;) może któraś spróbuje??
Avatar użytkownika
buława
 
Posty: 104
Dołączył(a): 21 cze 2010, o 18:57

Re: MAGICZNE SPOSOBY NA ZDRADĘ ;)

Postprzez buława » 5 maja 2011, o 13:29

albo to....
Kiedy będziesz w domu sama weź trochę soli i wypowiedz nad nią zaklęcie :
SÓL ZIEMNA, DANA PRZEZ BOGA, WIELE OMÓWIONA PRZED ZDRADĄ (IMIĘ ZDRAJCY ;) ) ŻEBY ON MNIE PONAD ŻYCIE KOCHAŁ I NIGDZIE ODEMNIE NIE ODCHODZIŁ. KLUCZ,ZAMEK,SOLĄ NA PRÓG.
Potem zaklętą solą przypraw potrawy ukochanemu i dopilnuj by je zjadł. Jego skłonność do zdrad minie jak ręką odjął :)
Avatar użytkownika
buława
 
Posty: 104
Dołączył(a): 21 cze 2010, o 18:57

Dni tygodnia a zakęcia

Postprzez ivana » 5 maja 2011, o 15:40

[color=#804080][/color]]A ja znalazlam w swoich notatkach wiadomosci na temat dni tygodnia. W jaki dzien dany rytual jest najlepiej wykonac aby przyniosl pożadany skutek;-)

Poniedziałek
Jest dniem podlegającym wpływowi Księżyca. To doskonały czas na odprawianie rytuałów, które ochraniają podróżnych, najróżniejsze metody oczyszczania ciała i duszy, a także czary sprzyjające pomnażaniu bogactwa i korzystnym inwestycjom.
Tego dnia mogą się również uaktywniać różne nasze zdolności związane z intuicją, a nawet z jasnowidzeniem. Warto więc zwrócić uwagę na wszelkie niezwykłe przeczucia.

Wtorek
Rządzi nim Mars, więc warto tego dnia wykonywać zabiegi, które mają nasilić męskie cechy. Możemy więc iść na siłownię albo wykonywać inne zajęcia wzmacniające tężyznę fizyczną. We wtorek warto również odprawiać rytuały, które spotęgują moc ducha.
Drugi dzień tygodnia sprzyja sprawiedliwości, jest więc dobrym czasem na wszelkie rozliczenia, nie tylko finansowe. Nie jest to natomiast odpowiedni moment na inwestycje, w tym również uczuciowe. Miłosne zaklęcia rzucane we wtorek mają niewielkie szanse na powodzenie.

Środa
Należy do planety Merkury. Tego dnia warto się wybrać do wróżki, bo środowe przepowiednie mają większą szansę na spełnienie niż te z innych dni tygodnia. W środę o poranku – tuż po przebudzeniu – należy przypomnieć sobie sen, bo to także może być proroctwo.
Środek tygodnia jest też odpowiednim dniem na odprawianie rytuałów mających odpędzić biedę.

Czwartek
Rządzi nim łaskawy Jupiter i dlatego jest to dobry dzień na wszelkie magiczne zabiegi, które mają nam zapewnić to co jest nam do szczęścia potrzebne. Tego dnia warto wykonać rytuał przyciągający pieniądze i wszelkie dobra materialne, ale również zaszczyty i inne niematerialne dowody uznania, o jakich marzymy. Jest to całkiem dobry czas również na rytuały, które mogą przynieść światu pokój.

Piątek
To dzień Wenus – planety miłości. Nie ma więc lepszego czasu na zaklęcia miłosne i podawanie ukochanym osobom potraw i napojów wzbudzających pożądanie.
Tego dnia warto też dokonać wszelkich magicznych (i nie tylko) działań, których celem jest pokojowe zakończenie konfliktów. Paradoksalnie piątek sprzyja także rytuałom umożliwiającym wyplątanie się z nieszczęśliwego i nieodwzajemnionego uczucia.

Sobota
Jest dniem rządzonym przez Saturna. W sobotę polecane jest wykonywanie zabiegów magicznych, dzięki którym możemy uwolnić siebie i innych od chorób. Także odprawianie rytuałów, których celem jest pozbycie się niechcianego bagażu przeszłości, negatywnie wpływającego na nasze życie.

Niedziela
To dzień Słońca. Wszelkie czary mające wzmocnić radość życia, przywrócić energię albo wzbudzić nadzieję należy odprawiać właśnie wtedy. Jest to również idealny dzień na wykonywanie talizmanów o niezwykłej mocy, szczególnie tych, których zadaniem jest wzmocnienie męskiej potencji
– w każdej dziedzinie życia.[/color]
Avatar użytkownika
ivana
 
Posty: 45
Dołączył(a): 4 maja 2011, o 08:39


Powrót do ODROBINA MAGII

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron