NASZE PROPOZYCJE

To co dla nas wszystkich ważne aby było nam na forum lepiej!

Re: NASZE PROPOZYCJE

Postprzez wróżginalia » 31 sie 2010, o 19:59

nowych skórek ne ma :|
brak edity :|
jakieś grupy specjalne czy cuś takiego jesio :roll:
ObrazekObrazekObrazek
wróżginalia

Postprzez konwalia » 15 wrz 2010, o 00:35

a ja nie umiałam skasować posta :oops: taka guła ze mnie czy nie można ?
nareszcie mam swoje miejsce na ziemi ...
konwalia

Postprzez FairyWitch » 27 sty 2011, o 16:36

Ja jestem za tym, żeby jakoś zmienić logo na bardziej Tarotowe, zamiast tego nexusa. :D
Więcej uśmieszków.

I mozliwość edycji postów.

Ewentualnie: czy wprowadzamy jakieś ograniczenia dla ludzi proszących o wróżbę?
Bo niejako wchodzą i proszą pisząc tylko 1 post, często nie dziękując nawet, ani nie weryfikując potem odpowiedzi, co dla nas niejako mija się z celem, bo się w ten sposób nie uczymy.
FairyWitch

Postprzez FairyWitch » 31 sty 2011, o 14:56

Dziękuję, może się uda ;)

ps. ja nie mogę avatara wgrać... jakiś błąd jest. :?
FairyWitch

Postprzez Mystery » 10 kwi 2011, o 06:05

Zaglądam tu wolną chwilą i ciszaaa, tylko ciche szepty :) Bez gospodarza ogródek zarośnie, już tak się dzieje w watkach gdzie wiszą posty z prośbami o wróżby. Trochę informacji zostało umieszczonych, ktore sa pewnie tylko kopiowane do chomików ;)
Czy gospodarz będzie jeszcze zajmował się forum?
Mystery

Postprzez FairyWitch » 10 kwi 2011, o 08:19

Mam nadzieję, że tak, aczkolwiek nie odpowiada na maile ani pw [chodzi mi o Admina] :cry:
Nie wiem jak rozruszać forum. :cry: :cry:
Na razie tylko sprzątam boty i spamy, bo w sumie cóż innego robić.
FairyWitch

Postprzez Mystery » 11 kwi 2011, o 04:57

Bez administratora wiele na forum nie da się zrobić samemu, chociażby umieszczenie odpowiedniego logo, przeorganizowanie działów (sądzę, że jest ich na tę chwilę zbyt dużo)... Forum to inwestycja czasowa niestety. Teraz każdy najpierw się zastanawia czy warto angażować się w dane miejsce, czy też lepiej poszukać sobie innego. Poza tym ilość tego rodzaju forów się powiększyła, ale ilość ta nie świadczy o jakości i kompetencjach.
Gdyby admin zajrzał do tego wątku, albo odpisał Tobie, czy ma czas na prowadzenie tego miejsca to wszystko byłoby jasne - czy to forum będzie się rozwijać czy nie.
Mystery

Postprzez buława » 11 kwi 2011, o 06:48

do reorganizacji działów ma uprawnienia Fairywitch- jest moderatorem i ja. A jeśli chodzi o admina to chyba zapomniał o tym forum bo ja już jakieś pół roku temu próbowałam się skontaktować i klapa!!
Tak właściwie to chyba tylko nie można zmienić obrazka z forum bo inne właściwości posiadają modki :)Z tego co widzę to mamy dość duże uprawnienia.
buława

Postprzez FairyWitch » 11 kwi 2011, o 09:32

Tek, jak najbardziej.

Właśnie nie mogę loga zmienić, szablon niby można z kilku dostępnych, ale jest kłopot z zupełnie nowymi.
Logo też by się przydało zmienić...

Posty, wątki itp. mogę zmieniać itd. także można do mnie kierować pomysły co i jak albo do Buławy [ps. miło, że się znowu pojawiłaś :D ].
FairyWitch

Postprzez Mystery » 11 kwi 2011, o 10:13

To częściowo jesteście w stanie coś poradzić :) Ale pozostaje jedna najważniejsza kwestia - kwestia hostingu i domeny czy jest płatna? Bo jeśli tak, to bez zainteresowania administratora, wszystko pójdzie na marne..

A Wy macie jakąś własną wizję forum? Jakieś pomysły ? :)
Mystery

Postprzez FairyWitch » 11 kwi 2011, o 10:27

Niestety nie mam pojęcia zupełnie. Problem jest właśnie z brakiem kontaktu z adminem... :evil:

Ja chciałam, żeby forum dawało mnóstwo okazji do ćwiczeń, bo wiadomo teoria to jedno. Ale ja dzięki ćwiczeniom, zagadkom na innych forach, sporo mogę się nauczyć.
Dodatkowo teoria również, nasze spostrzeżenia do kart, rozkłady.
Nie mam orginalnego pomysłu :lol: w sumie to co na innych.

A Wy?
FairyWitch

Postprzez FairyWitch » 11 kwi 2011, o 10:29

Ah, no i nowe uśmieszki i jakaś klimatyczna skórka, tylko nie da się tego zrobić bez admina, bo on chyba tylko ma dostęp do serwera, jakieś konto czy hasło.
A ten nexus odstrasza... :?
FairyWitch

Postprzez Mystery » 11 kwi 2011, o 11:40

W skrócie ode mnie
nazwa domeny - tarocistka, sugeruje, że strona nawiązuje do stawiania kart tarota. Wszystkie pozostałe działy, są jakby przyklejone i jest w nich wszystko i nic. Aby miały sens istnienia, potrzebne są osoby, posiadające odpowiednią wiedzę i czas, aby dyskutować w tych tematach - inaczej nie ma to żadnego sensu. Jeśli wchodzimy do sklepu, w którym jest niewiele produktów i do tego rozstawione szeroko na półkach, wrażenie jest złe. Tak samo tutaj, wiele osób wchodzi z powodu nazwy domeny, ale nikt na dłużej się nie zatrzymuje, bo nie ma po co. No chyba, żeby dostać darmową wróżbę, o ktora już pewnie prosił na dziesięciu innych forach.. Dobrze skrojona sukienka, to podstawa :) Sama skórka też wiele nie wniesie, choć wygląd ma też znaczenie. Nawet logo 2 miecze :) przywodzi mi na myśl tarotową dwójkę mieczy - wycofanie, brak zdania i niechęć do wypowiadania się.
Na początek rozwija się prężnie dwa działy, które interesują szerszą grupę ludzi, mających coś do powiedzenia w danym temacie, a w miarę upływu czasu forum się rozrasta o nowe działy. Skoro administrator się nie odzywa, to znaczy, że nie jest tym tematem juz zainteresowany.. A mozecie mi powiedzieć, jak powstał pomysł stworzenia tego forum? Skąd odeszliście?
Mystery

Postprzez FairyWitch » 11 kwi 2011, o 12:06

Ja nie odeszłam. Przyszłam tu i zostałam. ;) jestem oczywiście na kilku innych forach.

Nie wiem jak forum powstało, ale szkoda, że nie rozwija się.
Ja mam za małą wiedzę, aby się wypowiadać, ale gdzie mogę i co wiem to staram się pisać. A przyszłam tu, aby mieć więcej okazji do ćwiczeń.

Nie wiem czy można zmienić nazwę domeny, czy nie. :?

To co możemy zrobić to zacząć tu pisać dużo i postarać się o nowych ludzi, którzy by tu zostali... nie wiem, może ten słynny facebook?

Mogę zrobić porządek na forum, tylko powiedzcie jak dokładnie ma to wyglądać.
FairyWitch

Postprzez Mystery » 11 kwi 2011, o 12:44

Fairy, masz dostep do panela administracyjnego? Jeśli nie, to wiele nie zmienisz. Może warto przemyśleć, czy zostać tu, czy może zacząć zupełnie od nowa?

Mogę podpowiedzieć strukturalnie. Dwa duże działy: pierwszy tarot dla początkujących a w nim pięć tematycznych for i drugi tarot w praktyce i również pięć for. Reszta na początku jest zbędna.
Mystery

Postprzez FairyWitch » 11 kwi 2011, o 12:50

Tak, mam dostęp.
Jedyne właśnie czego nie moge zmienić to dodanie nowych szablonów i "szyldu", bo nie mam dostępu na konto na serwerze.
FairyWitch

Postprzez FairyWitch » 11 kwi 2011, o 13:02

Porządek zrobiony częściowo :roll:

Jakie mają być wątki w działach, które pisałaś wyżej?
FairyWitch

Postprzez Mystery » 11 kwi 2011, o 13:50

Pierwszy dział " TAROT DLA POCZĄTKUJĄCYCH" - zamiast Tarot
W tym dziale fora np:
ZNACZENIE ARKAN WIELKICH - już istnieje takie forum tutaj, wiec wystarczy je umieścić w tym dziale
ZNACZENIE ARKAN MAŁYCH - tu też widze już jest
KSIĘGA ROZKŁADÓW - wszystkie przykłady rozkładów
OGÓLNE WIADOMOŚCI O TAROCIE - wszystkie tematy dotyczące tarota, talii, książek nauki itp
INTERPRETACJA ROZKŁADÓW Z TRZECH KART - dział mógłby zawierać interpretacje własne użytkowników - dla początkujących

Drugi dział: " TAROT W PRAKTYCE" - dział dla osób znających symbolikę talii tarota
W tym dziale fora np:
PYTANIA DO KART - pytania zadawane przez uczestników forum,
INTERPRETACJA ROZKŁADÓW - pomoc w interpretacji dużych rozkładów
WARSZTATY ONLINE -
DOŚWIADCZENIA Z TAROTEM - rozmowy na temat doświadczeń

Reszta działów ... nie wiem, chyba nie jest na tę chwilę potrzebna?
:shock:
Mystery

Postprzez Mystery » 11 kwi 2011, o 13:52

Oczywiście dział pogaduchy jest potrzebny :mrgreen:
Mystery

Postprzez FairyWitch » 11 kwi 2011, o 17:49

Ok, zrobiłam co widać na razie :)
FairyWitch

Postprzez Mystery » 12 kwi 2011, o 05:38

Fairy :) jeszcze przydałby się porządek w tematach. Wiszą prośby o karty z przed kilku miesięcy.. Kąciki wróżbiarskie z reguły na nowych forach nie funkcjonują, bo nie zagląda nikt regularnie. Niektóre tematy są do zamkniecia pewnie...?
Mystery

Postprzez FairyWitch » 12 kwi 2011, o 09:45

postaram się posprzątać ja wrócę :D
Ale miło, że forum zaczyna odżywać! :roll:
FairyWitch

Postprzez Tarja » 12 kwi 2011, o 12:18

Witam i bardzo przepraszam, że tak długo mnie nie było. Napisałam już do Buławy i FairWitch :D
Bardzo przepraszam że Was opuściłam na tak długo, bardzo mi głupio.

Nie wiem czy kojarzycie sprawę Iwony Wieczorek, jak nie to wpisując w google masa wyników, a dziewczyna do dzisiaj się niestety nie znalazła. Robiłam nawet rozkład kiedyś na forum (ta cholerna Gwiazda na blokadzie)To nieprawdopodobne jak ta sprawa mnie wciągnęła, trudno zrozumieć i wytłumaczyć, gdyby komuś trudno to było zrozumieć to proszę zajrzeć na forum http://forum.gp24.pl/kto-widzial-iwone- ... _st__70900 a to troszkę o nas http://www.youtube.com/watch?v=OsPo71GdWzQ
Zaginiecie tej dziewczyny uświadomiło nam jak trudny jest temat zaginieć, jak często rodziny są pozostawione same sobie. Poznałam wielu wspaniałych osób, powstało stwwarzyszenie, napisaliśmy też petycję na temat zasad przyjmowania zgłoszeń i procedur poszukiwań, co zaowocowało własnie dzisiaj, przypadek Iwony i nagłasnianie problemu przez internautów, spowoduje zmiany w Polskim prawie http://gdansk.naszemiasto.pl/artykul/85 ... egoria=675
no, ale chciałam się jakos wytłumaczyć, a to kropla w morzu w temacie, bo skończyło się na tym, że zgłaszają się inne rodziny zaginionych.
Mam nadzieję, że przyjmniecie mnie, córkę marnotrawną tu na forum z zaufaniem :D Będę teraz częściej.
Tarja

Postprzez buława » 12 kwi 2011, o 19:58

Tarja!!! Hurra!!!!!! :) witaj w domu ;)
ps.niestety ale nie dotarła do mnie żadna wiadomość od Ciebie :(
buława

Postprzez Tarja » 12 kwi 2011, o 20:09

hej Buławo, nie dotarło? zraz napiszę jeszcze raz, Witam pozostałych :D
Mysterey, ciekawe propozycje działów, fajnie, że macie jakieś pomysły.
Tarja

Następna strona

Powrót do ORGANIZACJA FORUM