Krzyz Celtycki Suligi

Rozkłady znane i nasze autorskie, zapraszam do dzielenia sie nimi oraz spostrzeżeniami na ich temat

Krzyz Celtycki Suligi

Postprzez Tarja » 12 kwi 2011, o 13:19

Karta 1 (Pytający) określa atmosferę, w jakiej żyje i pracuje osoba, której wróżymy. Mówi o jej egzystencji, o obecnym stanie ducha. Reprezentuje osobę Pytającego w ramach całego układu.

Karta 2 (Świat) symbolizuje zewnętrzne wpływy, ich naturę, konflikt zachodzący między wewnętrznym światem Pytającego, a światem zewnętrznym. Oznacza też skrzyżowanie dróg, na którym stanął Pytający.

Karta 3 (Podstawa) charakteryzuje wewnętrzne potrzeby, myśli, uczucia, osobowość Pytającego i w tym sensie koresponduje z kartą numer 1 i dopełnia jej znaczenia. Mówi również o celach Pytającego, o jego dążeniach wynikających ze zderzenia karty l z kartą 2.

Karta 4 (Przeszłość) opowiada o zdarzeniach, w wyniku których Pytający znalazł się w obecnej sytuacji. Mówi o tym, co rzutuje na obecny stan psychofizyczny Pytającego. Koresponduje ona z kartą 2.

Karta 5 (Możliwy Wynik) określa prawdopodobieństwo wydarzeń, jakie spotkają Pytającego po dokonaniu się aktualnego etapu życia, ale nie definiuje ostatecznego wyniku.

Z karty 6 (Vynik) doczytujemy, jaki będzie rezultat podjętych wysiłków i ich wpływ na osobowość Pytającego. Interpretacja tej karty wymaga dokładnej analizy pierwszych pięciu kart i porównania ich z kartami od 7 do 10.

Karta 7 (Jaźń) nawiązuje do kart oznaczonych cyframi l i 3. Symbolizuje osobę, której wróżymy. Uzupełnia informacje zgromadzone wcześniej, dopowiada szczegóły.

Karta 8 (Otoczenie) ukazuje wpływ Pytającego na otaczających go ludzi, jego pozycję życiową, zawodową lub społeczną. Mówi też o oczekiwaniach i nadziejach, jakie pokładają w Pytającym jego przyjaciele, zwierzchnicy, rodzice itp.


Karta 9 (Uczucia, Oczekiwania) obrazuje nadzieje, pragnienia, doznania, lęki, fobie i kompleksy Pytającego. Uwypukla to, co osoba, której wróżymy, starannie ukrywa przed wszystkimi, a co niejednokrotnie determinuje jej postępowanie. Kartę tę należy odczytywać w powiązaniu z kartami l, 3, 7 i 8, gdyż wszystkie te karty pozwalają Interpretatorowi zrozumieć, na czym polega problem Pytającego

Karta 10 (Rezultat) bezpośrednio koresponduje z kartami 5 i 6 i może
być odczytywana jedynie razem z nimi. W niej kumulują się wiadomości odnoszące się do ostatecznego rezultatu wypadków, jakie spotkały i spotkają Pytającego
Avatar użytkownika
Tarja
 
Posty: 193
Dołączył(a): 29 maja 2010, o 16:05

Powrót do Księga rozkładów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron