Partnerski

Rozkłady znane i nasze autorskie, zapraszam do dzielenia sie nimi oraz spostrzeżeniami na ich temat

Partnerski

Postprzez Tarja » 21 cze 2010, o 10:02

Partnerski II
1. Pytający
Karta ta pełni funkcję Sygnifikatora osoby zadającej pytanie. Sygnalizuje, jak czuje się ona w związku i jakie są jej relacje z partnerem.
2. Partner
Karta ta pełni rolę Sygnifikatora osoby, której dotyczy pytanie. Sygnalizuje, jak czuje się ona w związku i jaka jest jej postawa wobec pytającego.
3. 4. 5. Obecna sytuacja
Te karty ukazują naturę omawianego związku w chwili obecnej. Jeśli istnieje w nim jakiś problem, stanowią one podsumowanie wszystkich najważniejszych spraw i obecny klimat związku.
6. Pojawiające się problemy
Ta karta ukazuje najbliższą przyszłość związku, kierunek, w którym zmierza, oraz naturę wszelkich ważnych spraw między partnerami.
7. Sedno sprawy
Ta karta może pełnić rolę osi całego odczytu rozkładu kart. Jeśli jest pozytywna, perspektywy związku są dobre, nawet gdyby trzeba było przezwyciężyć jakieś trudności.
8. 9. 10. Niedaleka przyszłość
Karty te mówią o okres sześć do dwunastu miesięcy. Jeśli są pozytywne, to znaczy, że związek zmierza w dobrym kierunku. Karty negatywne mówią, że są jakieś problemy, gdy ostatnie karty w rozkładzie, na miejscu 11, 12, 13 są również negatywne, zapowiadają koniec związku lub że nowa znajomość nie rozwinie siew nic poważnego.
11. 12. 13. Odległa przyszłość.
Okres, który obejmują te trzy karty, wynosi około roku. Trudne karty w tym miejscu nie wróżą dobrze przyszłości i wskazują, że związek nie przetrwa próby czasu. Pozytywne karty obiecują szczęśliwe rozwiązanie. Nawet, jeśli reszta kart sygnalizuje trudności, to związek jest wart, żeby nad nim popracować.
„Życie jest jak pudełko czekoladek, nigdy nie wiesz, co się trafi.”
Forrest Gump
Avatar użytkownika
Tarja
 
Posty: 193
Dołączył(a): 29 maja 2010, o 16:05

Powrót do Księga rozkładów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron