Zielent i Jarek

Zielent i Jarek

Postprzez Tarja » 16 lip 2010, o 12:35

20.03.1972

4PZ------------------------4/13/22---------------------4PZ
3PZ--------------------------8/53/62-----------------3PZ
1PZ--------------5/23---------------------3/30/39-----2PZ
CF--------3-----------------CP4/2/20-----------------1/10/19-CŻ = DŻ 6/24
1WW-------------1------------------------1------------2WW
WG---------------------------0------------------------WG
WD---------------------------2------------------------WD

Cykl formujący do: maja 2003
Cykl produktywny: maj.2003 – wrzesień 2030
Cykl żniwny od: września 2030

Pierwszy punkt zwrotny: do 2002
Drugi punkt zwrotny: 2002 – 2011 lat
Trzeci punkt zwrotny: 2011 - 2020
Czwarty punkt zwrotny: od 2020
wibracje mistrzowskie: 22
wibracje karmiczne: 13 19
szczęsliwe 23 30
masz 4 wyzwanie dodatkowe -2

JAROSŁAW 26.02.1970

4PZ----------------------------1/19----------------------4PZ
3PZ-----------------------------8-------------------------3PZ
1PZ--------------1/28-----------------------7/16/43----2PZ
CF--------2-----------------CP4/8/26-----------------8/17-CŻ = DŻ 9/27
1WW-------------6------------------------0------------2WW
WG---------------------------6------------------------WG
WD---------------------------6------------------------WD

Cykl formujący do: czerwca 1998
Cykl produktywny: czerwiec.1998 – październik 2025
Cykl żniwny od: października 2025

Pierwszy punkt zwrotny: do 1997
Drugi punkt zwrotny: 1997 – 2006
Trzeci punkt zwrotny: 2006 - 2015
Czwarty punkt zwrotny: od 2015
wibracje mistrzowskie: -
wibracje karmiczne: 19, 16
szczęsliwe 17
Czarne Szczyty czyli wyzwania
1 wyzwanie -6
2 wyzwanie 0
3 wyzwanie -6
4 wyzwanie -6
Najbardziej widoczna w waszych piramidkach jest karmiczna 26 z dnia urodzenia męża która on obecnie realizuje jako cykl produktywny (1998-2025) a w 2015 wejdzie w 4pzwrotu 1/19 może mu ta 19 z 16 przynieść wiele trudnych sytuacji i gwałtownych zmian, po to by wypróbować jego wewnętrzną autonomię i samodzielność myślenia. Może również ponieść straty materialne. Chaotyczne działania i utrata energii sprawią, że będzie wciąż rozpoczynać od nowa. By spłacić dług 26, należy przejąć inicjatywę, wykazać niezależność i przede wszystkim zauważyć drugiego człowieka, otworzyć się na jego potrzeby. Nawet jeśli nie zostanie doceniony tak, jak tego pragnie, będziesz rozprzestrzeniać światło, którym jest zrozumienie życia. By przepracować tę karmę, powinien koniecznie wypracować panowanie umysłu nad ciałem, co da się zrealizowac poprzez uprawianie sportu w wybranej dziedzinie. Dla osoby nie podejmującej pracy nad ciałem, tak aby umysłem panować nad nim, istnieje wielkie ryzyko bycia zmuszonym do podjęcia pracy nad ciałem poprzez chorobę, po której np. schodzenie po schodach będzie już sukcesem, także niech mąż koniecznie uprawia jakiś sport, rower, pływanie, obojętnie co ciekawe że właśnie często spotykam ludzi, którzy mając te wibrację, sami podświadomie do uprawiania sportu dążą. A oboje macie karmę władzy, Jarek w 4 punkcie zwrotu a ty w 3 cyklu, także po 50 możliwe, że jedno od drugiego będzie zależne, co w kontekście tej 26, jest możliwe że możesz się nim opiekować, bo 13/4 wskazuje że długo jeszcze będziesz czynna zawodowo, oczywiście tak nie musi być, ze będzie chory itd., jak dobrze przerobi te 26 dlatego jak nie uprawia jakiegoś sportu, to go zachęć. U Jarka, też brak wzorca rodziny, brak matki, niedobór, lub złe relacje z matką, wy się spotkaliście po to byś go nauczyła, czym jest rodzina.
Niech mąż uważa na poziom cukru, kręgosłup, to jego czule punkty.

26/8 Jest wśród długów karmicznych liczbą szczególną. Dotyczy ona relacji międzyludzkich, które będą wyznaczane przez popełnione w trakcie poprzednich inkarnacji błędy lub przeciwnie — umiejętność współżycia z ludźmi. Jej obecność oznacza, że wszystkie wydarzenia związane z tym aspektem karty są niezbędne dla rozwoju danej osoby. 8 jest liczbą władzy, energii, ekspansji, a także zręcznej i skutecznej realizacji. Daje nam ona odwagę, entuzjazm i pragnienie władzy. Władza i moc przyjdą wtedy, gdy osiągniemy mądrość wewnętrzną, a zwłaszcza umiejętność panowania nad sobą. Liczba ta może się przejawić poprzez wszystkie plany naszej egzystencji: fizyczny, emocjonalny i intelektualny. Możemy zostać mistrzami w sporcie albo spędzić życie w wózku inwalidzkim. Na planie fizycznym będziemy spotykać się z sytuacjami stresującymi, byśmy mogli rozwinąć zaufanie do samych siebie, opanować impulsywność, nauczyć się tolerancji i cierpliwości. Jest to jednocześnie korzystna wibracja dla spraw finansowych. Może sprawić, że będziemy obracać się pośród ludzi bogatych i to oni właśnie dadzą nam szansę sprawdzenia się w akcie realizacji. Wiele osób posiadających tę wibrację żyje na wysokim poziomie materialnym, ale może mieć problemy zdrowotne lub emocjonalne.
Od 2011 oboje będziecie w 3 punkcie zwrotnym 8, potem ty cykl 19 a mąż 4 pzw 19, macie sumę dróg 6 z 15, to burzliwy związek, walka o to kto rządzi w rodzinie, ale nie widzę tu rozwodu.
Punkt zwrotu 8 to okres skoku materialnego, kariery, zysków, błyskotliwego wejścia w świat finansów, 8 jest najbardziej sprzyjająca właśnie wibracją dla finansów. Pomocna jest siła fizyczna i realizm w ocenie sytuacji. Powinniście oboje dbać o zachowanie złotego srodka, nie ryzykowac nadmiernie. Wymuszane będą szybkie błyskotliwe decyzje. Zmysł praktyczny i zdolności organizacyjne przynoszą prestiż. Ty, jako 23 z klucza wcielenia, masz szczeście do ludzi, 23 Liczba maga, uzdrawiającej energii magnetycznej. Zapewnia sukces i uznanie zdobyte dzięki pomocy innych, którą zawsze otrzymujesz. Masz naturę czułą, harmonijną oraz potrzebę bycia uczynnym. Umiejętnie porozumiewasz się z płcią przeciwną.
pozytywnie: niezwykle pociągająca osobowość, lecz nieobliczalna. Musisz, się czuć wolna, by być wierna. Jesteś wrażliwa, rozumiejąca. Nie jesteś taką czystą typową 6tką, wątpię byś odnalazła się w opisie typowej 6 liczba drogi życia określa zaledwie 65% jeżeli w ogóle da się to okreslic, u ciebie paradoksalnie realizujesz drogę życia 6 czyli rodziny a jako 5 z klucza wcielenia (I Punkt Zwrotu zarazem) pragniesz ludzi, towarzystwa, przygód nie cierpisz nudy i monotonii.
Jestes w cyklu 2/20 Przebudzenie. Niespodzianki. To człowiek, który „przegląda na oczy", budzi się ze snu, otwiera się na Wiedzę. Duży wpływ intuicji i wyobraźni na podejmowane przez nas decyzje. Liczba Życia uwalniająca nas od przyziemnych aspektów rzeczywistości. Jej wibracje sprowadzają niespodziewane wydarzenia rewolucjonizujące nasze życie (w sensie pozytywnym) i powodują wynagrodzenie naszych wysiłków. 20 jest też liczbą sprawiedliwości i medycyny. Ryzyko rozwodu, ale to już od ciebie zależy, raczej nie sądzę, chyba ze ty się zdecydujesz, po 50tce .
Wrażliwe miejsca, to wszystko w obrębie głowy, alergie, gardło, kręgi szyjne.
Tak patrzę jeszcze, że Jarek ma 1/28 w Kluczu wcielenia a ty 5, dwie silne osobowości, myślę że ty częściej ustępujesz dla świętego spokoju. 6 w czarnych szczytach, to przekonanie o własnej słusznej racji, wszyscy w kolo robią błędy, tylko nie on. On ciebie spotkałby się nauczyć życia w związku, chyba nie miał pełnej rodziny, jakieś złe układy z matką. Oczywiście ważne są wibracje imienne.Poczytaj o wyzwaniach, gdzieś tu opisy SA na forum. Ty z 1 na minusie - asertywność rozwijaj, nie daj sie wykorzystywac, ani mieszać innym w twoje sprawy i życie. Masz wiele wspanialych pomysłów i planow, ktore powinnaś wykorzystać, więcej wiary w siebie i swoje mozliwości, myś o sobie cześciej, ważne bys ty była zadowolona. Nie najpierw inni potem ja
Jak jeszcze cos zobacze dopisze, za goraco na myslenie, strasznie rozkojarzona jestem przez te upaly 8-)
„Życie jest jak pudełko czekoladek, nigdy nie wiesz, co się trafi.”
Forrest Gump
Avatar użytkownika
Tarja
 
Posty: 193
Dołączył(a): 29 maja 2010, o 16:05

Powrót do Interpretacje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron