Numerologiczna 6

Numerologiczna 6

Postprzez admin » 20 cze 2010, o 21:51

Numerologiczna 6
Szóstki ponad wszystko cenią sobie udane życie rodzinne. Są zdolne do największych poświęceń dla najbliższych. Numerologiczne szóstki z łatwością nawiązują kontakty z innymi, są osobami uczynnymi, pomocnymi, na których można polegać. Bardzo ważne jest dla nich życie w harmonii, najprawdziwszą satysfakcję daje im udane, ustabilizowane życie uczuciowe. Ważne jest dla nich poczucie bezpieczeństwa, uwielbiają czuć się potrzebni i ważni. Szóstki to urodzeni esteci, z dużym zamiłowaniem do sztuki i życia w komforcie. Są to osoby, które nie boją się zaangażowania uczuciowego, ale czują dosyć duży lęk przed odrzuceniem. Ich słabą stroną jest obwinianie się za niepowodzenia, problemy z podjemowaniem decyzji. Szóstki godzinami potrafią rozstrząsać wszystkie za i przeciw, podejmować decyzję, by za chwilę znów zmienić zdanie. Nawet po dokonaniu wyboru potrafią jeszcze długo zastanawiać się nad jego słusznością. Osoby z wibracją cyfry sześć są opanowane, nie mają problemów z nadmierną wybuchowością, konflikty starają się rozwiązywać ze spokojem. Wobec bliskich są bardzo wymagające, stać je na surową krytykę i osądy. Ponadto szóstki wyróżniają się przenikliwością,odpowiedzialnością oraz umiejętnością dzielenia się z innymi. Nie są osobami pazernymi, są z natury hojne i dbają o potrzeby najbliższych. Są osobami towarzyskimi, uwielbiają przebywać z innymi ludźmi, wymieniać poglądy, słuchać i doradzać. Szóstki dla dobra swojej rodziny, są w stanie poświęcić naprawdę wiele. Są to osoby także wrażliwe, posiadające dar analizowania i trafnych osądów. Ludzie chętnie korzystają z dobrych rad szóstek.
Problemem szóstek jest ich niepewność, lęk przed zranieniem, brak osoby, która jest dla nich oparciem i daje poczucie bezpieczeństwa. Szóstki za wszelką cenę pragną kochać i być kochane, jeśli brakuje im takiej osoby, stają się nadwrażliwe, marudne, zniechęcone i mogą odczuwać straszny pesymizm, bezcelowość życia, brak sensu.

Szóstki bardzo często są obdarzone uzdolnieniami artystycznymi. Są wrażliwe na piękno, posiadają również talent tworzenia, poczucie rytmu, ubierają się gustownie, z wyczuciem i elegancją.
Szóstki są osobami przyjaznymi, miłymi, posiadają nienaganne maniery. W pracy są odpowiedzialne, sumienne i starają się jak najlepiej wykonywać swoje obowiązki. Świetnie sprawdzają się w zawodach, które mają powiązanie z życiem rodzinnym, w których mogą spełniać rolę opiekuna, doradcy, osoby, która wspiera i pomaga.
www.magiakart.pl
admin
Administrator
 
Posty: 100
Dołączył(a): 6 sty 2010, o 11:37

Powrót do Liczby

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron