Numerologia Związków

Numerologia Związków

Postprzez Weronika » 29 cze 2010, o 21:39

Sumujemy liczbę dróg zycia dwoch osob, np. jestem numerologiczna 5 i partner 7 = 12 redukujemy do 3
Związek o wibracji Liczby 1
Takie związki zdarzają się albo osobom o niezwykłym poczuciu własnego „ja” albo tym, którzy powinni popracować nad realizowaniem siebie właśnie przez pryzmat poczucia własnej odrębności i niezależności.
Jak się będzie rozwijać wasza relacja, to jest prawie niemożliwe do przewidzenia, bowiem 1 niesie wolność w działaniu a co za tym idzie pewną nieprzewidywalność.
To z pewnością jest związek bardzo kreatywny. Czekają was nieoczekiwane zwroty, wydarzenia, czasem „niebo” czasem „piekło”, ale raczej nigdy spokojny i bezpieczny stan.

1 to również ryzyko egocentryzmu - bycie razem to spotkanie się dokładnie w połowie drogi, drogi waszych marzeń, oczekiwań ale i obaw. Powiedźcie sobie o nich otwarcie. Uważajcie również na drugi biegun dominacji, czyli izolowanie się.
To co się dzieje między wami dziś - jest zapowiedzią jutra. Czeka was dużo pracy nad każdym pojedynczym drżeniem serca, czy to z radości czy z obawy przed odrzuceniem czy stratą uczuć ukochanej osoby.
Nie pytajcie, co będzie za rok, pięć, dziesięć. Teraźniejszość jest waszym najcenniejszym darem, poczujcie się bezpiecznie, bo macie siebie.
Inni postrzegają was dwoje jako niezwykle niezależny od inny i twórczy tandem.


Związek o wibracji Liczby 2
Macie szanse na prawdziwe partnerstwo i życie rodzinne. Potraficie się wspierać i twórczo rywalizować.
Tak jak w dniu poznania, tak i dalej będziecie dla siebie przede wszystkimi życzliwymi kompanami.
Dajecie sobie cierpliwość, życzliwość i radość z bycia razem.
2 niesie satysfakcję uczuciową i związek przez duże „Z” oparty na przyjaźni.

Jednak nie powinniście rozpływać się w partnerze. Każde z was jest odrębnym bytem, istotą, macie granice i odrębność swoich umysłów i emocji.
Zatem partnerstwo to nie to samo co zależność i podporządkowanie.
2 to także uzewnętrznianie uczuć, zapewne jesteście tą parą, która czule się obejmuje i całuje nawet w miejscach publicznych.
Przez wasze otoczenie jesteście postrzegani jako zgodne i pokrewne dusze.


Związek o wibracji Liczby 3
Jaki jest wasz związek? Bardzo dynamiczny i twórczy.
To romantyczność w najczystszej swej formie, czułe słówka, pieszczoty, wyrafinowane komplementy, noce bez tchu a może i wiersze…
Choć ten romantyzm ma też swoje drugie oblicze tj. dramatyzm wymówek ,pretensji, scen zazdrości.
Potraficie się ze sobą świetnie komunikować.
Właściwie to trudno cokolwiek przewidzieć, bowiem to co się pojawiło, ciągle się przeobraża.
Potraficie się spełnić i jako przyjaciele i jako małżonkowie, a zwłaszcza jako kochankowie.

Uważajcie na niecierpliwość. Naprawdę nie ma nic złego w czekaniu, w dojrzewaniu do pewnych przeżyć i emocji.
Waszym zagrożeniem jest także rozproszenie i marnotrawienie tego czym obdarzacie się wzajemnie.
Zbudujcie wasz własny azyl i niech tylko was dwoje ma do niego wstęp.
Przyjaciele, znajomi i rodzina niech nie przekraczają tej magicznej bariery, tej bańki mydlanej, która okala wasze dusze odkąd się pokochaliście.
To wasz raj! Innym udziela się wasz entuzjazm.


Związek o wibracji Liczby 4
Energia 4 zapewnia równowagę, poczucie stabilności. To zapowiedź wierności i porządku.
Przyjdzie wam włożyć wiele pracy w to, co się zrodziło między wami w dniu o wibracji 4. Przygotujcie się na wysiłek i lekcję wytrwałości.
Wasza miłość będzie rozwijała się wolno, ale za to na solidnych fundamentach. Waszym głównym celem powinno stać się zachowanie równowagi.
4 niesie ryzyko zbyt konserwatywnych i sztywnych zasad. Nie wszystko co nowe czy obce musi być złe.
Odtwórzcie się czasem na świat. Zamiast być małym „jeziorkiem”, bez wymiany wody przeistaczającym się w bajoro, pozwólcie sobie na bycie rzeką, niosącą zmienne prądy, ale zawsze świeże i dynamiczne.
To, że czeka was wiele wysiłku to tylko cześć wibracji 4, na końcu tej pracy jest osiągnięcie sukcesu i zamierzonego celu, np. zawarcie małżeństwa.

Związek o wibracji 4 zapowiada wzrost, doskonalenie ducha, umysłu, emocji w zmaganiach z trudnościami życia.
Należy uzbroić się w cierpliwość, ale jednocześnie z odwagą patrzeć na związek i sięgać po marzenia.
Wasze uczucie jest jak roślina, wymaga od was pełnego zaangażowania, „gleby” waszych skłaniających się ku sobie serc, „promieni” uczuć, czułych słów, „deszczu” uwagi, koncentracji i zaangażowania

Związek o wibracji Liczby 5
Wibracja 5 to magnetyzm i uwodzicielstwo. To potrzeba ciągłych zmian, doświadczeń.
Takie związki bardzo często zaczynają się piorunująco, przebiegają burzliwie a kończą gwałtownie. To dlatego, że 5 przede wszystkim działa na wasze zmysły. Zapowiada między wami ekscytację i chemię.
Czy macie szansę na coś więcej? Zawsze warto spróbować, jeśli do namiętności i zaangażowania dołączycie szczere uczucia i bliskość - to kto wie, może będzie to nie tylko związek ciał, ale i dusz?
A jeśli nie wasza namiętność zdominuje wszystko i niczym przysłowiowy słomiany ogień zgaśnie równie szybko, co i się rozpali - to też jest to jakieś doświadczenie. Wyciągnijcie z niego wnioski na przyszłość.
Jeśli oboje jesteście gotowi na romans, bez zbędnych pytań, bez obietnic i deklaracji, chcecie cieszyć się sobą, macie wspólne pasje, to z pewnością spotkaliście w bardzo odpowiednim dla siebie dniu.
5 gwarantuje podróże, w różne kraje i te geograficzne i nie.
To eskapady w krainy mentalne, w krainy seksualnych odkryć, to odkrywanie waszych ciał i potrzeb, to wspólne tropienie ciekawostek nowinek z ulubionych dziedzin.
A minusy - no właśnie, 5 to niestałość, zmienność, nadmierna impulsywność a przede wszystkim niedojrzałość zachowań. Wasz związek to prawdziwy rolercoster - uwaga, tu nie ma hamulca, więc trzymajcie się mocno! Popracujcie też nad wyznaczeniem granic waszej wolności, każdego z osobna jak i obojga razem!
Kluczem może być nauczenie się bycia dla siebie oparciem, dialogu a zwłaszcza zaakceptowania waszej odrębności i indywidualności


Związek o wibracji Liczby 6
Jeśli coś się rodzi w dniu o wibracji 6, a zwłaszcza jeśli jest to uczucie między mężczyzną i kobietą, to z pewnością jest to znajomość, która ma duże szanse stać się związkiem na całe życie.
Z tym, że to nie jest czas zabawy i beztroski, a raczej wspólna duchowa ścieżka wymagająca czasem wyrzeczeń.
Energia 6 przynosi harmonię, dynamizm, odpowiedzialność oraz ogromną potrzebę miłości, głębokiego związku z drugim człowiekiem.
Jeśli będziecie wibrowali na pozytywnej stornie tej liczby, to czeka was harmonia, poczucie partnerstwa i przynależności, a przede wszystkim miłość.
Ten związek wymaga odpowiedzialności i zobowiązania. Macie spore szanse osiągnąć stabilizację uczuciową. Waszym udziałem może stać się dom, rodzina, małżeństwo.

Przestrzegam jednak przed nadmiernym idealizowaniem zarówno partnera jak i waszego uczucia a także przed „sztywnością” zasad.
Związek serc, dusz, ciał i umysłów, jest na swój sposób żywy. Tak jak człowiek zmienia się, dorasta, ewoluuje, dlatego nie zaplanujesz go na zaś.
Pozwól czasem sprawom toczyć się swoim torem. Z pokorą przyjmując zarówno wzloty jak i życiowe zakręty.
Antidotum na napięcia i konflikty niech będzie kompromis. To tajemnica udanych związków i szczęśliwych małżeństw.
Dwie osoby tworzą związek, obie mają prawa i obowiązki, oboje „biorą” zarówno w sensie emocjonalnym jak duchowym, ale obie też dają


Związek o wibracji Liczby 7
Wibracja ta przynosi swoistą życiową nauczkę, nie sprzyja małżeństwu ani miłości, ale może przynieść dar w postaci zdania sobie sprawy z tego czego tak naprawdę chcecie od życia i od związku.
Dzień, w którym wasze drogi się przecięły ma liczbę 7. To co się miedzy wami rodzi ma ogromny potencjał być prawdziwe i szczere. Okazujecie sobie duszo życzliwości.
Wibracja 7 zapowiada rozwój dzięki pracy nad sobą w kontekście współżycia z drugim człowiekiem.
To nie jest związek w stylu „burza” i po burzy i znów przed burzą.
Nauczcie się z cierpliwością wyczekiwać na najbardziej dogodne chwile do spotkań, do podejmowania decyzji i do zmian. Nauczcie się postrzegać siebie nie tylko jako kochanków czy zakochanych, ale przede wszystkim jako przyjaciół. To przyjaźń może stać się kluczem do waszego szczęścia.

7 niestety niesie z sobą pewną samotność. Przejawiać się ona może w rozdzieleniu was, na jakiś czas bądź na zawsze. Dzielić was mogą podróże jednego lub obojga z was, praca bądź skłonność do zamykania się w sobie.
7 to także liczba rozczarowań i zawodów miłosnych. Być może wynikająca nie ze „złego losu” a zwyczajnie z waszego braku realizmu i wierze w mrzonki i iluzje.
Objawi się to w poczuciu zepchnięcia waszych uczuć na margines życia partnera. Sami będziecie wiedzieć, czy powiedzieć dość i odejść, przyznać się do tego, że nie wyszło, czy też zostać i walczyć.
Jeśli zostaniecie na polu bitwy, to spójrzcie na ten związek z dystansu, zanalizujcie wszelkie za i przeciw, a sobie doradzajcie jakbyście byli swoim najlepszym przyjacielem, szczerym ale i krytycznym.
Jeśli chcecie wygrać, nie ma innej drogi jak uwierzyć w was i waszego partnera, w to że może wam wyjść.
Jeśli już będziecie razem, niech zawsze każde z was ma w tej relacji, choć odrobinę miejsca tylko dla siebie, choć maleńki skrawek prywatnego nieba


Związek o wibracji Liczby 8
Ta wibracja przynosi sukces, osiąganie własnych marzeń ale i dominację. Wszystko jest w waszych rękach.
Spotkaliście się w dniu o wibracji 8. To dobrze zapowiadająca się relacja.
Zasadniczym celem tego, że się spotkaliście, jest zapewnienia wam obojgu stabilizacji. To spotkanie to albo wielki sukces, albo spektakularna porażka.
Jeśli jednak na samym początku waszej podróży ustalicie jasno i wyraźnie jakie są wasze cele, jaki jest cel „was” jako tandemu - to sukces jest gwarantowany.
Przynosi spełnienie w praktycznym wymiarze, pozwala na realizację ambicji parterów. Od samego początku macie poczucie rzeczywistości, wiecie, na czym stoicie.
Macie w sobie odwagę aby walczyć o was, o siebie, o wasz związek. Jak nigdy przedtem bezbłędnie oceniacie uczucia pantera, odbieracie i odszyfrowujecie jego sygnały.

Uważajcie na pewien aspekt 8, który prędzej czy później się ujawni, tj. skłonność do dominacji - kluczem do szczęścia jest partnerstwo, ani dominacja ani poddaństwo.
Oboje macie takie same prawa jak i obowiązki. Nie pozwólcie też aby to co jest między wami zdominowało inne aspekty waszego życia. Macie prawo do własnych zainteresowań, przyjaciół, pasji. To nie umniejsza waszego uczucia.
Pewność siebie i stanowczość nie wyklucza wrażliwości serca. 8 to liczba pracy i ambicji.
Niech was nie dziwi to, że sporo „potu” włożycie w ten związek. W zamian otrzymacie solidne wsparcie, bezpieczny azyl, w którym zawsze ilekroć będzie potrzebowali naładujecie akumulatory.
Przyjdzie wam się również zmierzyć z wartością pieniądza.


Związek o wibracji Liczby 9
Spotkaliście się - nareszcie odnaleźliście siebie. Ale wibracja 9 niesie coś jeszcze, wy - jako całość tworzycie, co prawda całość, ale jesteście też potrzebni światu.
Wasz wkład przejawi się w tym, co uda wam się wypracować wspólnie, dla innych. Związek ten uczy ponadto jak połączyć marzenia, ideały z przyziemną stroną życia.
Dużo czasu spędzicie razem, przegadacie wiele godzin, nawiążecie kontakty a wszystko po to, aby lepiej zrozumieć samych siebie, ludzi i świat.
Liczba 9 zapowiada głębokie przeżycia uczuciowe. Sprzyja ponadto stabilizacji.
Jednak wchodząc w tę relację musicie być pewni, co do swoich uczuć i oczekiwań, bowiem błędy w ocenie sytuacji czy skłonność do oszukiwania samych siebie są również udziałem tej wibracji.
Przygotujcie się na lawinę uczuć, wyznań, ale i na pewną nerwowość a czasem i konflikty rodzinne.

Lekcją tego związku może być nauka przystosowania się do otoczenia czy odkrycia swojego powołania, zobaczenia siebie przez pryzmat partnera i waszego związku. Pewne zagrożenia mogą wynikać z trudności z zaangażowaniem się, z czego wynikają napięcia uczuciowe.
Otwórzcie się na swojego partnera, on też ma wątpliwości, obawy, marzenia, wyobrażenia waszego związku. Poznaj go, jego jasną i ciemną stronę i pokochaj go bezwarunkowo.
Kluczem niech będzie akceptacja, nie dopasowywanie do swojej wizji nie zmienianie na siłę a przyjęcie do swojego serca takim, jakim jest, bo to „cały” człowiek jest darem dla ciebie a ty dla niego!
Avatar użytkownika
Weronika
 
Posty: 56
Dołączył(a): 21 cze 2010, o 13:10

Powrót do Liczby

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron