Strona 1 z 1

Rok Osobisty

PostNapisane: 13 kwi 2011, o 10:50
przez Tarja
Rok Osobisty to zredukowana suma liczb dnia i miesiąca urodzenia oraz roku badanego. Rok ten trwa od urodzin do urodzin.

* Rok Uniwersalny trwa od pierwszego stycznia do trzydziestego pierwszego grudnia.
* Rok Osobisty to rok słoneczny, który trwa od urodzin do urodzin.
Na przykład dla Jolanty ur. 18 maja rok 1994 był ROKIEM OSOBISTYM No. 1/10

liczba dnia urodzenia 18 = 1 +8 = 9
liczba miesiąca urodzenia = 5 =5
Liczba roku kalendarzowego 1 +9 + 9 + 4 = 23 = 5
1994 + 18 + 5 = 2017 = 2 + 0 + 1+ 7 = 10

Lub działanie na liczbach uproszczonych:
9 + 5 + 5 = 19 = 10= 1
Rok 1994/95 jest Rokiem Osobistym No. 1 i trwa od 18.05.1994 do 18.05.1995.

W ten sposób możemy znaleźć numer każdego ROKU OSOBISTEGO z przeszłości lub przyszłości, który chcemy przeanalizować. Polecam zwrócenie uwagi na podliczbę, na podstawie której dochodzimy do liczby głównej (np. 3/12). Charakterystyka wibracji podliczby przyniesie wiele dodatkowych informacji i pozwoli na głębszą interpretację Roku Osobistego.

Zbadanie tą metodą swego dotychczasowego życia pokaże nam, w ja sposób reagujemy na poszczególne wibracje i pozwoli na przewidywanie przyszłych zdarzeń oraz kierunku naszego rozwoju.

Liczba R.O. musi być interpretowane w kontekście Cykli Życia i jego Punktów Zwrotnych,

Re: Rok Osobisty

PostNapisane: 13 kwi 2011, o 10:57
przez Tarja
ROK OSOBISTY No. 1Masz za sobą rok poważnych przemian zarówno wewnętrznych, jak i zachodzących na zewnątrz ciebie. Niektóre dokonały się zgodnie z twoją wolą, inne zaskoczyły cię lub sprawiły ci ból. Niezależnie od tego, co i jak się wydarzyło jest to nieodwracalne. Także ty nie będziesz już tym, kim byłeś dotąd. Widzisz wiele spraw i siebie samego w nowym świetle. Jeśli wszystko do tej pory szło dobrze, jesteś pełen energii i wiary w siebie, jeśli nie — musisz ją zbudować od nowa. Ta wibracja da ci siłę i wolę, inicjatywę, odwagę i moc realizacji planów. „Jeden" jest początkiem cyklu, będziesz miał więc wiele nowych pomysłów, i to nowych nie tylko dla ciebie. Możesz rozpocząć pionierskie badania naukowe, wprowadzać nowatorskie rozwiązania związane z twoją pracą lub zainteresowaniami. Dzięki twojej inicjatywie i ogromnej ambicji mogą powstać nowe przedsięwzięcia, spółki, związki, plany. Będziesz w centrum zainteresowania, w naturalny sposób obejmując przywództwo w rodzinie, w pracy, na polu społecznym. To, co zaplanujesz w tym roku, będzie godne realizacji i korzystne dla ciebie, nie bój się więc zmian, śmiało przystąp do spełniania swoich marzeń otwórz się na wszystko, co nowe. Przez cały ten rok prowadzi cię Słońce, świecisz więc jasnym blaskiem, przyciągając do siebie innych.

ROK OSOBISTY No. 2W tym roku znalazłeś się pod wpływem Księżyca, który świeci odbitym światłem słonecznym. Przyszedł czas na nadanie formy twórczym zamysłom. Zwykle wymaga to współpracy z innymi, dokonywania wyborów, rozwiewania wątpliwości. Możesz być wciągu tego roku niezdecydowany, zmienny, bardziej bierny niż zwykle. Stajesz się bardziej pasywny, skoncentrowany raczej na drobiazgach niż rozległych działaniach, podatny na wpływ z zewnątrz. Stwarzasz swój świat, dom dla ciała i duszy, rozpoznajesz swoje potrzeby emocjonalne i... czasem się mylisz. W tym roku najistotniejszym polem twojego działania są stosunki partnerskie — przyjaźń, miłość, współpraca. Potrzebujesz ich jak tlenu, lecz równocześnie jesteś pełen rezerwy. Bardzo wrażliwy i romantyczny, ale pełen wątpliwości i pytań wobec samego siebie. Związki powstałe w tym R. O. mogą okazać się nieco wymuszone, narzucone przez okoliczności.

ROK OSOBISTY No. 3Planeta Jowisz, przyporządkowana tej wibracji, zwana jest przez astrologów planetą wielkiego szczęścia. Przed tobą rok sukcesu i czerpania zysków z twoich wysiłków, ale pod warunkiem, że naczynie nie jest puste. Masz w tym czasie również skłonność do przesady i rozrzutności, istnieje więc groźba, że możesz roztrwonić zarówno zdobycze materialne, jak uczuciowe i intelektualne. Krótko mówiąc — zmarnować dobre pomysły, kontakty towarzyskie, zaprzepaścić szanse.
Niewątpliwie jest to rok, w którym dojdzie do głosu twoja potrzeba wyrażenia samego siebie. Możesz dokonać tego na każdym polu i w każdej dziedzinie — zależnie od twoich predyspozycji. Możesz wyrazić siebie w kuchni jako gospodyni domowa, w miłości albo na polu literatury, jeśli zajmujesz się pisaniem. Jesteś w tym roku artystą we wszystkim, co robisz, a w każdym razie masz potrzebę, by tak było. Wibracja liczby 3 oświetla cię jak blask reflektorów na scenie. Czujesz się wybrany, wyjątkowy, popularny, ale równocześnie musisz bardzo uważać na to, co mówisz i robisz—ta rola to twoja wielka szansa na sukces.

ROK OSOBISTY No. 4W tym roku będziesz musiał ograniczyć rozrywki i przyjemności dnia codziennego i zająć się pracą. Być może trzeba pociągnąć dalej pomysły z poprzedniego roku, i teraz błyskotliwa iskra twórcza przybiera postać ciężkiej, niekiedy monotonnej pracy. Wibracja R.O. No. 4 obdarza cię wielką cierpliwością, konsekwencją, świadomością celu swego działania i pokorą. Budujesz solidne podstawy dla swojej przyszłości, gromadzisz oszczędności, trudzisz się bez oczekiwania na szybki, spektakularny sukces. To, co teraz stworzysz, da nadzwyczaj obfity plon, który będzie przynosił profity przez długie lata. Jest to rok, w którym możesz nawiązać poważny romans lub zawrzeć związek małżeński, solidny i trwały. Być może twoje życie i stosunki osobiste nie będą miały w tym czasie wiele wdzięku i wydadzą ci się nieco ciężkie i zbyt poważne, ale nagrodą będzie poczucie bezpieczeństwa i solidny fundament, dzięki któremu będą odporne na wstrząsy w późniejszych latach.

ROK OSOBISTY No. 5Jest to rok zmian w sprawach osobistych i zawodowych. Jeśli udało ci się w minionym roku stworzyć przyzwoitą bazę dla dalszego życia, teraz będziesz poruszał się swobodnie w świecie materii, dokonywał zmian i ulepszeń, podróżował i odpoczywał. Możesz mieć kontakty ze środkami masowego przekazu, z uczelniami, np. jako wykładowca, możesz pisać, sprzedawać swoje talenty lub wyroby, albo zająć się reklamą, np. swoich osiągnięć.
Jeśli R. O. No. 4 nie przyj niósł ci sukcesów i zmarnowałeś szansę, jakie przed tobą rysował, w obecnym roku możesz kręcić się w kółko, spalać w pozornej aktywności i rozpaczliwie szukać potwierdzenia własnej wartości w oczach innych.

Ten rok przynosi rozbudzenie potrzeb intelektualnych, wymiany myśli, przyjaźni i miłości. Jest to także rok dużych oczekiwań erotycznych i uczuciowych! Możesz wejść w nowy związek, który będzie emocjonujący i bogaty w różnorodne doświadczenia, ale niekoniecznie trwały.

ROK OSOBISTY No. 6W tym roku głównym polem twojego działania będzie rodzina.

Prawdopodobnie przyjmiesz na siebie szereg obowiązków związanych z najbliższym otoczeniem, które będą dotyczyć opieki, wygody życia codziennego wychowania, kształcenia. Być może będziesz osobą ofiarującą swą pomoc innym. Musisz być przygotowany do kierowania twoją rodziną i jej sprawami finansowymi, które powinny układać się zadowalająco. Nie jest to rok obiecujący nadspodziewane zyski, przynosi jednak pełne zaspokojenie potrzeb materialnych i satysfakcję zawodową. Poczucie komfortu i bezpieczeństwa sprawi, że zwrócisz się również w kierunku zaspokajania potrzeb artystycznych i intelektualnych — możesz rozwijać swoje zainteresowania, podjąć naukę, uczestniczyć w życiu kulturalnym. Związki uczuciowe, a w szczególności małżeństwo, przeżywać będą okres harmonii, poczucia trwałości i głębokich wartości, jakie łączą cię z drugą osobą. Jeśli poprzednie lata nie stworzyły warunków do pełnego wykorzystania walorów tej wibracji, R.O. No. 6 może przynieść cierpienie, trudne wybory, którym nie umiesz sprostać, konieczność szukania pomocy, samotność. Możliwe są problemy zdrowotne, twoje lub bliskich ci osób.

ROK OSOBISTY No. 7Ten rok daje ci szansę zobaczenia twojego losu w kategoriach uniwersalnych, poza zdarzeniami życia codziennego, w oderwaniu od wzlotów i upadków twojej ziemskiej egzystencji. Filozoficzna postawa, jaką przyjmiesz, pozwoli cii zobaczyć inny wymiar twoich problemów, zdystansować się wobec spraw materialnych i dostrzec wartości duchowe. Możesz doznać przeżyć mistycznych, które przewartościują twój dotychczasowy światopogląd i wpłyną na zmianę stylu twojego życia. W R.O. No. 7 zapewne zauważysz pewien spadek aktywności życiowej, więcej energii skierujesz do wewnątrz niż na zewnątrz. Oznacza to między innymi ograniczenie kontaktów z ludźmi, osłabienie zainteresowania codzienną pracą, zarabianiem pieniędzy, prowadzeniem interesów. Będziesz nastawiony raczej na zdobywanie wiedzy, medytację, poszukiwanie duchowego oświecenia. W tym roku korzystne są podróże, szczególnie te, które wzbogacają cię wewnętrznie.

ROK OSOBISTY No. 8Ten rok przyniesie ci pewność siebie, sukces materialny i wynikające stąd poczucie władzy i wolności. Jesteś panem swojego życia i wszystko jest w twoich rękach. Sytuacja ta jest bardzo korzystna, ale nie pozbawiona pułapek. Wibracja „ósemki" obdarza cię niezwykłą mocą twórczą. Należy użyć jej w sposób konstruktywny i za wszelką cenę unikać destruktywnych aspektów tej liczby, które będą starały się przeniknąć do twojego życia. Twoja osobowość ma w tym czasie magnetyczną siłę, która skłania innych do podporządkowania się twojej woli. Wykorzystaj to mądrze i uczciwie. Etyczne postępowanie jest niezbędnym warunkiem powodzenia twoich działań.

ROK OSOBISTY No. 9Ten rok przynosi największą różnorodność doświadczeń jako bilans dziewięcioletniego cyklu i przygotowanie do wyboru kierunku dalszej wędrówki. To, jak przebiegnie, zależy w dużej mierze od tego, w jaki sposób odpowiedziałeś na wyzwania poprzednich lat. Możesz mieć ochotę zrzucić swoją dotychczasową skórę, rozstać się z przyzwyczajeniami, nawykami, utrwalonym obrazem twojej osoby, a także z ludźmi, z którymi związałeś swój los. Nie poddaj się panice lub sentymentom — stare musi odejść, by zrobić miejsce nowemu. Przede wszystkim wsłuchaj się w swój wewnętrzny głos — wraz z nim płynie głęboka, intuicyjna wiedza, która pomoże ci dokonać właściwych wyborów. W tym roku twoje zdolności pozazmysłowe staną się twoim sprzymierzeńcem — możesz zaufać swoim przeczuciom i wrażeniom. Jest to korzystny czas dla zgłębiania zagadnień metafizycznych i dla studiów okultystycznych. Rok ten, w swoim optymalnym wyrazie, powinien przynieść czerpanie satysfakcji z dokonań minionego cyklu, miłość, szczęście oraz głęboką wiedzę o sobie samym i prawach istnienia.

Natasza Czarmińska Liczby Losu

Re: Rok Osobisty

PostNapisane: 30 maja 2011, o 17:10
przez gusia
Mam prośbę czy może mnie ktoś skorygować jeśli źle myślę. Maj data urodzenia to 30-03-1967 czyli jestem w 1 lata osobistych a lata numerologiczne 5, a wejdę w 6 we wrześniu tego roku. W 2 jako moje lata osobiste wejdę w dniu moich urodzin czyli 30-03-2012 r. Proszę o odpowiedź.

Re: Rok Osobisty

PostNapisane: 14 cze 2011, o 19:59
przez Tarja
ja liczę tak jak liczyła najlepsza moim zdaniem numerolog w Polsce, Natsza Czarmińska, (poetka i piosenkarka, bardzo interesujaca kobieta dodam)
Ponadto, wiekszość numerologów na całym swiecie tak liczy.
Według tych obliczeń, jestes teraz od urodzin w marcu, w pierwszym roku osobistym. W marcu 2012 wejdziesz w drugi rok osobisty. Podliczba 37
pozdrawiam